|   EN

Wydział Administracji i Bezpieczeństwa Narodowego Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim wraz ze współorganizatorami - Polskim Stowarzyszeniem Badań Wspólnoty Europejskiej (PECSA), Katedrą Studiów Politycznych i Katedry Unii Europejskiej im. Jeana Monneta Kolegium Ekonomiczno-Społecznego Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, Fundacją Konrada Adenauera w Polsce, Instytutem Nauk o Polityce i Administracji Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie oraz Partnerami zaprasza do udziału w PECSA International Conference “Connecting the European Union of Shared Aims, Freedoms, Values and Responsibilities”, która odbędzie się w dniu 05.12.2019 r., o godz. 9.00, w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, al. Niepodległości 128, bud. C, Aule I i II.

Konferencja została objęta Honorowym Patronatem Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce. Wydarzenie wpisuje się w projekt EUSHARE – “Connecting the European Union of Shared Aims, Freedoms, Values and Responsibilities”, który jest realizowany przez PECSA przy współfinansowaniu Unii Europejskiej w ramach Programu Erasmus+.

Program konferencji znajdą Państwo na stronie www pod adresem: http://www.pecsa.edu.pl/index.php/en/conferences-conferences/international-conference-2019

Zachęcamy do rejestracji on-line do 3.12.2019 r.

Językiem obrad jest język angielski. Udział w konferencji jest bezpłatny.

Pobierz plik (Międzynarodowa konferencja.jpg) Międzynarodowa konferencja.jpg

Pobierz plik (Miedzynarodowa konferencja -program.pdf) Miedzynarodowa konferencja -program.pdf

Back to top